Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją istniejąca na rynku od 1983 roku specjalizującą się w produkcji mebli do pokoju dziennego oraz sypialni. Pasja, rozwój, jakość oraz precyzja to wartości, które przyświecają nam we wszystkich realizowanych przez nas działaniach. Począwszy od pierwszego kontaktu z klientem poprzez projekt, dobór materiałów aż po wykonanie.

 Charakteryzuje nas nieustanny postęp technologiczny. W trosce o przyszłość planety oraz kolejnych pokoleń stosujemy bezpieczne dla środowiska kleje, farby i lakiery. Korzystamy z lokalnych materiałów. Wnikliwie kontrolujemy każdy etap procesu produkcyjnego, gdyż to właśnie od niego w dużej mierze zależy Państwa zadowolenie. Podążamy za zmieniającymi się trendami, a równocześnie nie zapominamy o ponadczasowej klasyce. Z powodzeniem łączymy lite gatunki drewna z naturalną okleiną. Stary dąb to nasza specjalność. Każda z naszych kolekcji cechuje się funkcjonalnością, trwałością, starannie przemyślanym wzornictwem. Niejednokrotnie nagradzanym i wyróżnianym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Salon: wizytówka i serce domu

Salon to miejsce, w którym toczy się życie rodzinne. Spełnia wiele funkcji. Gościnną, wypoczynkową, reprezentatywną. Dlatego tak ważna jest jego aranżacja. Nasze meble nadadzą mu wyjątkowego stylu i charakteru. Pomogą stworzyć niezwykle komfortową a jednocześnie atrakcyjną dla oka przestrzeń, w której z radością będziemy spędzać czas z bliskimi.

 

Sypialnia: oaza spokoju i miejsce do przechowywania

Funkcjonalna szafka nocna, komoda, duże lustro, solidne łóżko, pojemna szafa która ułatwi zachowanie porządku. Sypialnia już dawno przestała być miejscem nocnego odpoczynku. Coraz częściej pełni funkcję garderoby. W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble, które pozwolą stworzyć wygodną strefę relaksu i przechowywania. Połączą wszystko w jedną, spójną całość.

 

Jadalnia: miejsce spotkań

Wspólne śniadania, obiady, kolacje? Jadalnia to coś więcej, niż miejsce przeznaczone do spożywania codziennych posiłków! To nieoczywista przestrzeń do wymiany poglądów i myśli. Nie może się obejść bez solidnego stołu oraz wygodnych krzeseł, które pomieszczą nie tylko domowników, ale również odwiedzających ich gości – nawet na niewielkiej powierzchni! Wszystko za sprawą oferowanych przez nas mebli modułowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.